Najnowsze komentarze
ten w porwanych jeansach :D do: Moja pasja, moim motocyklem
posiadasz?*
ten w porwanych jeansach :D do: Moja pasja, moim motocyklem
a kask to Ty chociaż przyjacielu :...
Albo motocykl albo ja. Ostatnio mó...
od kiedy zaczyna się sezon motocyk...
Hej, zrobiłem Fazerem 600 w czerw...
Więcej komentarzy
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki

17.01.2011 18:19

Styczniowa YAMAHA

Impuls, chwila, ten Twój kuszący głos. Słyszałem Cię, ciągle do mnie mówiłaś.

Pamiętasz to ?

No pewnie że nie, jak masz pamiętać jak nie masz rozumu. Jednak ojciec od lat mi wpajał, że maszyny mają własną duszę. Wpajał długo, teraz sam w to wieżę. Będę wpajał to swoim dzieciakom.

Ciepło było jak na tą porę roku. Prawie 10 kresek powyżej zera nie pozwolił usiedzieć na miejscu. Wiesz ? nie tylko my tak postąpiliśmy. Dużo ich było, przecież mijaliśmy ich mnóstwo. Istni szaleńcy, wywrotowcy, kto w styczniu na motocykl wsiada.

Impuls, chwila, ten Twój kuszący głos. Słyszałem Cię, ciągle do mnie mówiłaś, prosiłaś o to. Dziwne... przecież Ty nie potrafisz mówić.... to czemu ciągle ze sobą rozmawiamy.... pojebało nas kochanie. Pamiętasz zacząłem rozpalać Twoje twarde serce, poszedłem się ubrać trochę mi zeszło, jak zwykle musiałem zgubić rękawice. Wtedy przegiąłem z ssaniem chodziłaś ciągle na 4tys obrotów, ale Cię załatwiłem, haha sorry bejbe straciłem wyczucie. Powiem Ci że kocham, wskoczył bym za Tobą w ogień ale mściwa jesteś czasem, Ty suko ! doprowadziłaś mnie do zawału.

A potem to już ruszyliśmy, zagrzana szłaś jak złoto. Przyznaj na początku kiepski był ze mnie kochanek. Fajna suka jesteś, lubisz jak szybko dochodzę, musiałem tylko się rozgrzać i doszedłem do starej wprawy. Boże ! powinnaś w pornosach robić z Twoim temperamentem.

Droga w miasto spokojna, 60, 80, 100 znów 80. Doły były, przyznaj sama. Aż Ci się starym olejem odbijało. Ty cieplutka, twoje szparki już mokre, ociekają olejem a ta gra wstępna pozwoliła mi wrócić do sprawności. Ładnie odwaliliśmy na Radwana, lepiej ciągniesz na dwójce niż wcześniej. Widziałaś przerażenie tych przechodniów?  też bym się przeraził jak bym w styczniu odcine usłyszał. Głupia jesteś a ja przy Tobie sam rozum gubię.

Potem na lajcie dolecieliśmy do Aleji na tym zakręcie ładnie dałaś, niezłe złożenie i JEB dół, nieźle amortyzujesz mi dupę. I like you !

Pięknie nam było, bezstresowo ! czemu to suko zrobiłaś ! odzwyczaiłem się od takich ciśnień.

Wylatujemy z zakrętu na środku pasa piach, dużo piachu. Czuliśmy się jak na plaży nie. Chyba za bardzo się wczułaś.... Jadąc prawidłowym ( bezpiecznym ) odcinkiem pasa musiało Ci się zachcieć wjechać w ten piach. Pierdoła jesteś i tyle! Wszystko by było pięknie gdyby nie ta baba na pasach.... też ją widziałaś ? czułem jak się spięłaś haha. Do baby 50m Faza niepewna na piachu, reakcja na dwa heble by nie mieć takiej przygody jak Posadzony z żulem.

Kurwa!!!!! za mocno !!! Przód w prawo, tył w lewo a ja gdzieś pośrodku. Do kobitki coraz mniej. Widziałaś jej spojrzenie? Nigdy go nie zapomnę !

RYZYKUJEMY ! odpuszczenie hamulców i delikatne otwarcie przepustnic prostuje motocykl, palec na sygnale dźwiękowym ! ta się zatrzymuje ! kurwa cofnęła się parę kroków. Czułaś to ? ja aż poczułem jej oddech na kasku centymetry nas dzieliły. Uff kotku zemściłaś się za to ssanie... to jest 1:1 może skończmy te zawody?

Zabrałaś mnie na obwodnice. Tam to odwaliliśmy akcje nie haha. Miło usłyszeć odcięcie na szóstym biegu. Te nowe świece Ci służą.

Wróciliśmy, wspólnie spędziliśmy styczniową niedzielę. Ale byłaś uflogana, aż mi żal było. Umyliśmy się, dokładnie MY ! całe spodnie mokre miałem.

Potem ją wysuszyłem, wypolerowałem i schowałem do garażu nakrywając jej seksowną sylwetkę pokrowcem. Szepnąłem dwa słowa, wiem że mnie słyszałaś. To się czuję. Czekaj na mnie dziecinko, widzimy się w marcu. Olej muszę jej wymienić bo strasznie słychać jej wnętrzności. Zresztą i tak muszę, już czas.

 

 

Komentarze : 10
2011-01-17 23:00:24 zuch_partyzant

Dla mnie... Wymiata ten wpis. Tyle co powiem. Uwielbiam je. Ale się wczułeś jak to pisałeś, podziwiam Cię :D Mógłbym tak pisać w nieskończoność bo to co napisałeś jest piękne.

2011-01-17 21:30:16 VeRTe

No w sumie to ci się nie dziwię sam mam ciśnienie żeby gdzieś polatać na 2oo, ale Aga uszkodzona lekko, a ja czasu nie mam jakoś ostatnio strasznie, więc tylko krótkich kilka rundek sobie po podwórku siknołem XD A tak poza tym to wpis świetny jak zawsze :D Trzymaj poziom i oby do wiosny :D Lewa

2011-01-17 21:16:36 odwazny2

To nie jest chwalenie, tylko opis danej sytuacji. Myślę, że użyte zdania pokazują iż wcale mi się to nie podobało....

2011-01-17 21:09:26 KojotM

Wpis bardzo dobry,
Jak każdy z twojej strony,
Tylko nie rozumiem czwartego od końca akapitu,
Chwalenie się że mało co się nie potrąciło kobiety ?

2011-01-17 20:30:02 miszi

Jak ja wam wszystkim zazdroszczę 10 st na +. Świetny wpis. Pozdrowienia z zaśnieżonej północy

2011-01-17 20:26:11 sgdsghs

zboczony jesteś ;], znajdź sobie kobietę

2011-01-17 20:22:25 KamilGPZ

Mistrzostwo !
Wpis bomba . Ja także wyruszyłem w niedzielę Motocyklem , musiałem odebrać z serwisu . A że pogoda w miarę dopisała , to grzech było nie skorzystać . POZDRO !

2011-01-17 19:29:50 SewerynCBR

No ładnie opowiedziane , a drogi ostrowieckie w ten dzień , sam poznałem ;) pozdro gościu

2011-01-17 19:22:26 ninja1992

wymiatasz Twoje wpisy zostają w pamięci. I to serio skoro kolega Michaliński zauważył podobieństwo czyli coś jest na rzeczy. Miłego śmigania styczniowego! Pozdrawiam!:)

2011-01-17 18:56:03 Michaliński

Rządzisz! ;) Wpis megaśny i jak zwykle umilający czas oraz poprawa humoru! ;) Banan! :) Pewnie jeszcze nie raz pośmigasz zanim wiosna nadejdzie! ;) Pozdrawiam! M.

  • Dodaj komentarz